Přihlašovací formulář

Pro registraci na seminář se musíte nejprve přihlásit přes skautIS.

Návod na přihlášení:

• K přihlášení potřebujete propojený účet ve skautISu, přihlašujete se stejným jménem a heslem (pokud nemáte, řešte to s vedoucím vaší jednotky).

• přihlásit se do systému stejným jménem a heslem jako do SkautISu, přihlásit se, úplně dole si zvolit jednu roli (většina má roli účastník – kdo jste s námi domluvený a přihlašujete jako organizátor, lektor nebo servistým, musíme vás schválit, tj. se napřed přihlaste jen vpravo nahoře do systému a pokračujte v přihlašování programů a jídla, až vám přijde e-mail o schválení)

• uhrazení poplatku – pokyn s platebními údaji najdeš po kliknutí na záložku Profil (nezapomeň na správný variabilní symbol)

• přejít do záložky Výběr programů (záložka vlevo nahoře), objeví se tabulka s programy a jídly (po kliknutí na příslušný program nebo jídlo vyskočí okno s možností se přihlásit). Když je to hotové, vybrané programy a jídla tvoří zelená okna. Prosíme, přihlašujte se na programy, které opravdu chcete navštívit – pokud se přihlásíte na program s omezenou kapacitou a nejdete tam, blokujete místo jinému zájemci

• změna programu se provede tak, že po kliknutí na příslušný program dáte "odhlásit se z programu" a vyberete si jiný

Konec registrace je stanoven tak, abychom zvládli vše zajistit, zkuste ho, prosím, dodržet. Registrace je možná i po termínu až do srazu, není však možné garantovat jídlo všem, co se přihlásí později (v určitou chvíli nahlásíme počty a v systému omezíme kapacity jídel na nahlášená čísla).

V sekci Profil (vpravo nahoře) najdete potvrzení o zaplacení a osobní harmonogram, který jde i stáhnout.